⚠️⚠️⚠️⚠️Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie zawieszenia zajęć dydaktyczno wychowawczych w placówkach oświatowych, wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa Goma Kształcenie Kadr odwołuje wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie szkolenia i kursy. Wszyscy zapisani uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie o odwołanym szkoleniu. Będziemy ustalać nowe terminy szkoleń, o czym będziemy informować na bieżąco.

W obawie o bezpieczeństwo nasze i Państwa ograniczamy działalność firmy do odwołania. Wprowadzamy dyżury w siedzibie firmy. Wszystkich klientów zachęcamy do załatwiania spraw poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dyżury w godzinach 8.00- 15.00

Wszystkie firmy, które pozostają z nami w stałej współpracy uspakajamy i informujemy, że pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. W celu minimalizacji prawdopodobieństwa zarażenia koronawirusem odwołujemy wyjazdy do Państwa firm. Prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie powierzone nam zadania będziemy wykonywać zdalnie.

Pamiętajcie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pozostańcie w domach lub ograniczcie kontakt z innymi osobami do minimum.

E-mail:
biuro@goma-szkolenia.pl
j.zientara@goma-szkolenia.pl
a.slusarska@goma-szkolenia.pl
mmmacuga@gmail.com
goma-szkolenia@gmail.com

Telefon:
508 255 351
508 255 217
43 826 77 98
798 891 331

Zespół Goma Kształcenie Kadr